• 4 lipca 2022

Poznaj zalety aplikacji dla pośredników w obrocie nieruchomościami

​Popraw swoją organizację i produktywność. Wymyśl na nowo lub ulepsz swoje procesy pracy. Zapewnij znacznie większą elastyczność i praktyczność - spraw, abyś był zawsze dostępny i gotowy ze wszystkimi dokumentami. Popraw relacje z klientami i partnerami, zwiększ kanały promocji, pomnóż swoją siłę w zakresie pozyskiwania klientów, a do tego zwiększ swoją wiarygodność wśród odbiorców i generuj większą kontrolę i rentowność dla swojej działalności związanej z nieruchomościami. Jak to zrobić? Wybierz oprogramowanie i aplikację dla agentów nieruchomości. To takie proste!

Każdy pośrednik nieruchomości powinien zainwestować w technologię

Jest tak wiele powodów, dla których warto postawić na technologię cyfrową na rynku nieruchomości. Ale kiedy myślimy o zrobieniu kolejnego kroku, wtedy właśnie pojawia się wątpliwość. Jakie narzędzie cyfrowe pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi wymienionymi zaletami i korzyściami? Rozwiń swoją karierę w branży nieruchomości i sprawdź oprogramowanie i aplikację dla agentów nieruchomości i agencji takie jak CRM ESTI.

Kiedy mówimy o narzędziach cyfrowych dla pośredników, trzeba pomyśleć zasadniczo o 3 uzupełniających się typach:

  • aplikacjach, które są specjalnie opracowane do działania na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony, tablety itp.;
  • tak zwane oprogramowanie desktopowe, które również są systemami, ale te do pracy na większych maszynach, takich jak PC, Mac itp.;
  • oraz tak zwane platformy cyfrowe/online, które generalnie działają na wszystkich typach urządzeń, ale ze szczegółem, że nie trzeba pobierać plików, ponieważ działają bezpośrednio przez Internet.

Oprogramowanie ESTI łączy w sobie te rzeczy, a do tego zyskujesz również pocztę e-mail.

Program dla agentów nieruchomości

Aplikacje naprawdę podbijają świat, a ponadto przynoszą wiele korzyści. Ci, którzy mają w ręku smartfon, mają w rzeczywistości wiele aplikacji dla najróżniejszych funkcji zainstalowanych na swoim urządzeniu. Można powiedzieć, że korzystanie z tak zwanych aplikacji jest jeszcze bardziej praktyczne niż na przykład dostęp do strony internetowej. Jednak, jeśli nie masz swojej strony, a chcesz mieć, zespół ESTI CRM stworzy ją dla Ciebie!

Prostota w przenoszeniu i dostępie do aplikacji

Rozumiejąc, że dla klientów i użytkowników smartfonów dostęp do aplikacji jest bardzo prosty, dla agentów nieruchomości mamy jeszcze więcej praktyczności. Dzieje się tak, ponieważ do uporządkowania reklam i ogłoszeń nie potrzebujesz pomocy specjalistów internetowych. Wystarczy dodać nieruchomości do aplikacji, a ona odpowiada za ich reklamowanie i wyświetlanie się na portalach nieruchomości.

Łatwość kontaktu między klientem a brokerem

Kontakt nawiązany za pośrednictwem aplikacji może być jeszcze szybszy i sprawniejszy. Dzieje się tak dlatego, że oprócz szybkiej odpowiedzi na wiadomości, klient może wykonać połączenie bezpośrednio z aplikacji. Gdy będziesz już mieć smartfon w ręku, wykonanie połączenia zajmie tylko jedno kliknięcie.

Połączenie klienta i nieruchomości – łatwiejsza praca i nawiązywanie relacji

Aplikacja ma jeszcze jedną zaletę dla tych, którzy są pośrednikami - klienci, którzy się z Tobą kontaktują, są bardzo dobrze zorientowani na to, czego chcą. Oznacza to, że szanse na utratę umowy sprzedaży są mniejsze i będziesz mieć do czynienia z zaufanymi ludźmi. Aplikacja ułatwia „małżeństwo” między odpowiednią nieruchomością a najbardziej odpowiednim klientem.

Śledzenie wszystkiego w Twojej dłoni - program dla pośrednika nieruchomości

Całą transakcję można łatwo śledzić z dowolnego miejsca, w dłoni. Oznacza to, że wszystko, czego potrzebujesz, będzie znajdować się w aplikacji. Jest łatwa w użyciu i dostarcza wskazówek dotyczących najlepszej obsługi. Nie wspominając o tym, że nadal zarabiasz więcej za sprzedaż.

Oprogramowanie dla agencji nieruchomości

Przy tych wszystkich zaletach jasne jest, że ważne jest inwestowanie w marketing cyfrowy, prawda? Teraz musisz tylko wybrać, która aplikacja lub oprogramowanie dla agentów nieruchomości, lub agencji najbardziej odpowiada Twojej firmie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej o naszej pracy, odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z naszą firmą Esticrm.pl czeka na Ciebie!

Na koniec warto pamiętać, że istnieje wiele konkretnych programów na urządzenia mobilne, takie jak telefony komórkowe i tablety. Kiedy celem jest wykorzystanie wszystkich tych zasobów do zwiększenia produktywności na co dzień, wskazówką jest poszukiwanie narzędzi, które mogą usprawnić Twoją pracę.

Artykuł partnera

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Czym jest e-administracja?

Coraz więcej urzędów i miejsc użyteczności publicznej decyduje się na wprowadzenie usprawnień...