• 25 lipca 2024

Murapol – śląskie inwestycje cieszą się dużą popularnością

murapol​Śląsk – jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów w Polsce. Nie brakuje tu inwestycji w infrastrukturę, biznes i nieruchomości. Kameralne miasta, niezagospodarowane obszary i ciekawe położenie geograficzne sprawiają, że Śląsk cieszy się dużym zainteresowaniem. W regionie znajdziemy prestiżowe osiedla mieszkaniowe dewelopera Murapol.

Murapol działa na rynku od 19 lat i w tym czasie oddał 17 800 mieszkań. W województwie śląskim inwestycje dewelopera znajdziemy w Katowicach, Gliwicach, Tychach i Mikołowie.

Dębowe Tarasy Katowice

Inwestycja, która łączy bliskość centrum miasta z relaksem na łonie natury. W sąsiedztwie znajdziemy liczne tereny zielone i miejsca rozrywki. Najnowszy etap przewiduje oddanie do użytku 279 mieszkań. Osiedle jest bardzo nowoczesne o kaskadowej architekturze. Szeroki wybór nieruchomości o funkcjonalnym rozkładzie i zróżnicowanym metrażu pozwoli wybrać najlepsze rozwiązanie. Mieszkania wyposażone są w balkony lub tarasy, w budynku dostępna jest cicha winda i podziemny garaż.

Nowy Bażantów Katowice

Ulica Bażantów to jedna z najpopularniejszych lokalizacji w Katowicach. Zaprojektowana dla osób, które cenią sobie wygodę. Nowoczesny budynek znajduje się w sąsiedztwie Lasu Muckowskiego, co zapewnia bezpośredni dostęp do terenów zielonych. Minimalistyczna architektura, wysoki standard wykończenia i funkcjonalna przestrzeń wspólna dla mieszkańców – to nie jedyne zalety inwestycji. Przyszli właściciele mogą również liczyć na przestronne balkony, tarasy i ogródki oraz liczne garaże i miejsca postojowe.

Śląskie Ogrody Katowice

Osiedle położone pomiędzy śródmieściem a parkiem Śląskim gwarantuje idealny balans. Nowoczesne mieszkania z pakietem antysmogowym to gwarancja komfortowego użytkowania.  Budynki są kameralne z dostępem do garażu podziemnego i przestronnych terenów zielonych. Mieszkańcy mogą skorzystać z placów zabaw i wspólnych przestrzeni, przeznaczonych do wypoczynku i rekreacji.

Osiedle Parkowe Gliwice

Spokojna i zielona okolica sprawia, że mieszkanie na tym osiedlu to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających wyjątkowo komfortowego miejsca do życia. Bliskość centrum miasta z bogatą infrastrukturą zapewnia dostęp do rozrywki i usług. Szeroki wybór lokali o różnych metrażach, miejsca parkingowe, balkony i tarasy – to zdecydowane wyróżniki inwestycji.

Śląskie Ogrody Tychy

Bezpieczne i komfortowe osiedle w spokojnej i zielonej części miasta sprawia, że to jedna z najpopularniejszych inwestycji w Tychach. Przemyślana architektura, przestronne i słoneczne mieszkania o różnorodnym metrażu. Idealne miejsce do odpoczynku i korzystania z uroków miejsca. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać z parkingu i cichych wind.

Osiedle Storczyków Mikołajów

Inwestycja zlokalizowana 5 minut od centrum miasta, w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych to doskonała opcja dla osób, które spędzają czas aktywnie i na świeżym powietrzu. Wygoda, ciekawa okolica, a jednocześnie bliskość sklepów oraz komfortowe połączenie komunikacyjne z miastem sprawia, że to chętnie wybierane przez inwestorów miejsce. W budynkach znajdziemy słoneczne mieszkania i szereg udogodnień dla mieszkańców.

Materiał przygotowany przez eksperta portalu RynekPierwotny.pl

Artykuł partnera

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować