• 29 maja 2024

Holdery – eleganckie miejsce na wizytówkę

holder z taśmą
Podczas wielu wydarzeń organizowanych w firmie, takich jak między innymi konferencje, czy szkolenia, często ludzie nie znają siebie nawzajem. W takich sytuacjach każdy uczestnik spotkania powinien posiadać identyfikator. Czym są holdery i dlaczego są one niezbędne na tego typu wydarzeniach? Jakie rodzaje holderów możesz wybrać i gdzie je kupisz?

Czym jest holder?

Holder umożliwia noszenie przy sobie swojej wizytówki w taki sposób, aby była ona widoczna dla innych. Dzięki przezroczystej, plastikowej powierzchni, jest ona również zabezpieczona przed ewentualnym pomięciem, zamoczeniem lub zabrudzeniem. Taki sposób prezentowania swojej wizytówki jest elegancki i estetyczny.

W jakim celu używa się holderów?

Dlaczego identyfikatory są tak ważne? Ponieważ usprawniają komunikację, sprawiają, że każdy jest rozpoznawalny na targach lub konferencjach. Dzięki temu łatwiej jest rozpocząć rozmowę z daną osobą. Warto podkreślić, że na identyfikatorach może się znaleźć nie tylko imię i nazwisko osoby, ale również nazwa firmy, dla której pracuje. To ułatwia kontakty biznesowe. Należy pamiętać, że identyfikatory często pełnią również funkcję ochronną. Dzięki nim masz pewność, że żadna niepowołana do tego osoba nie wejdzie na teren firmy podając się za któregoś z gości. Ochroniarz może poprosić o okazanie identyfikatora przed wejściem. Podczas różnego rodzaju imprez identyfikatory pomagają także zidentyfikować organizatorów oraz gości.

Rodzaje holderów

Organizując konferencję lub inne wydarzenie firmowe, masz do wyboru różne rodzaje holderów. To, które z nich wybierzesz w głównej mierze zależy od Twoich preferencji estetycznych. Istnieją jednak sytuacje, w których konkretny rodzaj holdera będzie bardziej przydatny niż inny. Na rynku dostępne są między innymi:

Holder z taśmą

Tak zwana „smycz”, czyli taśma, którą wiesza się na szyi to jeden z najczęstszych sposobów na noszenie przy sobie identyfikatora.  Jest bardzo wygodny, umożliwia włożenie i zdjęcie identyfikatora w każdej chwili, jak również w razie potrzeby pokazanie go ochroniarzowi.

Holder z klipsem

Holder klipsem to również bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające przypiąć identyfikator w dowolnym widocznym miejscu. Umożliwia również szybką zmianę kart. Nie zalec się go w sytuacjach, gdy musimy zbliżyć kartę na przykład do bramki.

holder z kliepsem

Holder na dwie karty

Czasami zdarza się, że nie wystarczy nam jedna wizytówka. Holder na dwie karty to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć przy sobie więcej niż tylko jedną kartę. 

Holder z mechanizmem wysuwającym

Holder wyposażony w mechanizm wysuwający karty to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na noszenie więcej niż jednej karty oraz swobodne wysunięcie dowolnej z nich w razie potrzeby.

Holder z mechanizmem ściągającym

Holder z mechanizmem ściągającym to rozwiązanie dla osób, które potrzebują mieć możliwość oddalenia identyfikatora od siebie, ale wolą nosić go przypiętego na piersi, a nie wiszącego swobodnie na smyczy. Specjalna linka umożliwia wyciągnięcie holdera na dość dużą odległość. Następnie linka wsuwa się z powrotem, a holder wraca na swoje miejsce.

Holder pionowy

Chociaż najczęściej holdery są przeznaczone do noszenia kart poziomo, zdarzają się i takie, w których możesz nosić je pionowo. Istnieją także holdery, których można używać w dwojaki sposób – pionowo i poziomo.

Na co zwrócić uwagę?

Kupując holdery pamiętaj, że często bywają one narażone na różnego rodzaju uszkodzenia. Dlatego warto kupić holder wykonany z materiału dobrej jakości, który będzie trwały i odpowiednio zabezpieczy identyfikator. Przezroczysty przód holdera musi dobrze przylegać do wizytówki, aby napisy na niej były wyraźnie widoczne. Zwróć również uwagę na klipsy, smycze i inne uchwyty holdera. Powinny być wytrzymałe, tak aby Twoi goście nie zgubili identyfikatorów.

Gdzie kupić holdery?

Holdery najlepiej kupić w sklepie oferującym artykuły biurowe. W sklepie internetowym Lobos znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości holderów, które z pewnością spełnią Twoje wymagania i posłużą Ci przez długi czas.
Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować