• 29 maja 2024

Hiszpańskie nieruchomości na Twoją kieszeń!

Hiszpania każdego roku zachęca miliony turystów do odwiedzin. Przepiękne plaże, doskonała pogoda i niezwykła kultura… Wyobrażasz sobie, że te rajskie wakacje mogą trwać cały rok?! Może to właściwa pora, aby zakończyć epizodyczne wyjazdy i pomyśleć o własnej nieruchomości w Hiszpanii, która odmieni Twoje życie?

Wybór nieruchomości w Hiszpanii.

Nie tylko wybierasz nieruchomość w Hiszpanii. To przede wszystkim wybór nowego, rajskiego życia, dzięki któremu na nowo spojrzysz na rzeczywistość. Koniec z szarymi porankami, deszczowymi wieczorami i depresyjnymi dniami! W CASA en Sol posiadamy bogatą ofertę nieruchomości, która jest urzeczywistnieniem Twoich marzeń. Zanim jednak rozpoczniemy poszukiwania tego jednego, jedynego miejsca, musimy mieć pewność, że wiesz, czego szukasz!

Szczera odpowiedź na poniższe pytania ułatwi Ci znalezienie właściwej nieruchomości.

  • Jaki rodzaj nieruchomości mnie interesuje? (na rynku znajdują się m.in.: apartamenty, domy jednorodzinne, szeregowe, działki, czy posiadłości wiejskie)
  • Jakie jest przeznaczenie mojej nieruchomości?
  • W jakiej lokalizacji chcę zamieszkać? (Costa Blanca, Costa del Sol lub Costa Brava, a może wolisz Majorkę, Teneryfę lub Wyspy Kanaryjskie?)
  • Jakie wyposażenie powinna mieć moja nieruchomość?
  • Rynek pierwotny, czy rynek wtórny?

Zrobione! Jesteś już gotowy do zapoznania się z naszą zadziwiająco łatwą procedurą zakupu nieruchomości w Hiszpanii!

Jak kupić nieruchomość w Hiszpanii?

Życie bywa brutalne! Cały rok pracujesz na dwutygodniowe wakacje, tylko po to, by po powrocie na nowo rozpocząć ten szary krąg codzienności… W efekcie tylko przez dwa tygodnie żyjesz tak, jak możesz żyć przez dwanaście miesięcy! Wystarczy, że podejmiesz decyzje, zrobisz pierwszy krok i rozpoczniesz procedurę zakupu nieruchomości w Hiszpanii. W CASA en Sol udowadniamy, że jest to łatwiejsze, niż możesz się spodziewać. Cała procedura zakupu jest zadziwiająco prosta i przyjemna. Co więcej! Często szybsza i efektywniejsza niż w Polsce…

  • Wszystko rozpoczyna się od selekcji ofert na podstawie Twoich życzeń. Dzięki wcześniej zamieszczonym pytaniom już wiesz, czego szukasz.
  • Następnie przeprowadzamy rekonesans nieruchomości. Towarzyszy Ci jeden z doświadczonych agentów naszego biura, biegle posługujący się językiem hiszpańskim.
  • W przypadku Twojego zainteresowania podpisywana jest umowa rezerwacyjna, gwarantująca rezerwację nieruchomości na okres 14 dni.
  • Rosnące zainteresowanie nieruchomością umożliwia podpisanie umowy przedwstępnej.
  • Jeśli zakup nieruchomości wymaga kredytu hipotecznego, pomożemy Ci złożyć odpowiedni wniosek do banku w Hiszpanii, następnie sporządzić akt notarialny, a potem…

Odbiór nieruchomości!

Widzisz? Mówiliśmy, że procedura zakupu nieruchomości w Hiszpanii wraz z doświadczonym agentem jest łatwa, szybka i przyjemna.

Nowe życie z CASA en Sol!

Agencja nieruchomości CASA en Sol powstała po to, aby zapewniać lepsze życie. Doświadczenie działalności na terenie całej Hiszpanii oraz niezwykła pasja do hiszpańskiej kultury owocuje korzystną ofertą dla naszych klientów. Doskonale wiemy, co czujesz, kiedy myślisz o własnym zakątki na hiszpańskiej ziemi:

Ciepły piasek pod stopami, delikatny szum morskich fal, to niezwykłe, wschodzące słońce o poranku i ten pierwszy łyk kawy na tarasie własnego domu, skąpanego w ciszy…

Właśnie dlatego troszczymy się o każdy detal procesu zakupu nieruchomości. Kompleksowo zajmujemy się Twoimi potrzebami, gwarantując bezpieczeństwo, atrakcyjne ceny i oszczędność Twojego czasu oraz zdrowia.

Nie oferujemy nieruchomości, ale nowe życie, na które możesz sobie pozwolić. 

Artykuł sponsorowany

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować