• 18 kwietnia 2024

Jak słuchać polskiego radia „Trójka” przez Internet?

Czy wiesz, że możesz słuchać Trójki bez tradycyjnego odbiornika? Tak to możliwe, na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu, gdziekolwiek jesteś. Możesz słuchać tej stacji także za granicą, gdzie tradycyjny odbiornik nie pozwoli Ci na słuchanie właśnie tej stacji. Wystarczy, że wejdziesz na odpowiednią stronę internetową i już. W sieci znajdziesz ponad sto tysięcy stacji radiowych. Swoje audycje udostępniają całkowicie za darmo. Jedyne o co musisz zadbać to dobre połączenie z siecią. Jakość muzyki w radiu internetowym nie tylko dorównuje tej w tradycyjnych odbiornikach radiowych, ale często jest nawet lepsza.

Jak słuchać programu trzeciego polskiego radia za pomocą komputera? Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://radio.pinbook.pl/polskie-radio-trojka i wybierzesz przycisk “play”. To bardzo proste i wygodne rozwiązanie. W większości przypadków nie potrzebujesz nawet dodatkowych programów do odtwarzania. Wystarczy to co już jest zainstalowane na Twoim komputerze, czyli okno wyszukiwarki. Zanim zaczniesz słuchać radia za pomocą internetu, upewnij się, że Twoje połączenie internetowe jest silne oraz szybkie. Najlepiej korzystać z sieci Wi-Fi oraz połączenia z internetem za pomocą kabla sieciowego.

Jak słuchać polskiego radia “Trójka” za pomocą telefonu?

Jeśli chcesz słuchać radia “Trójka” lub jakiejkolwiek  innej stacji podczas podróży czy w pracy, a przy sobie masz jedynie telefon lub tablet możesz po prostu wejść na powyższą stronę. Działanie strony jest takie samo w przypadku odtwarzania za pomocą urządzeń mobilnych. Możesz także pobrać odpowiednią aplikację, dzięki której słuchanie radia internetowego będzie jeszcze prostsze i o wiele wygodniejsze. Wystarczy, że wejdziesz do sklepu aplikacji w swoim telefonie w przypadku iPhone jest to “AppStore”.  Następnie wpiszesz hasło “radio” w miejsce przeznaczone do szukania aplikacji. Wyniki wyszukiwania powinny zawierać wiele darmowych aplikacji, za pomocą których będziesz mógł słuchać radia za pomocą telefonu. Jeśli natrafisz na aplikację, która po jakimś czasie chce pobierać opłaty za odtwarzanie, lepiej skorzystaj z powyższej strony. Największe stacje radiowe udostępniają swoim słuchaczom aplikacje mobilne za pomocą których mogą oni słuchać jedynie ich stacji. Tak też jest w przypadku “Trójki”. Oprócz dostępu do audycji na żywo w takiej aplikacji znajdziesz także wiele ciekawych tekstów oraz powtórki wcześniejszych audycji. W ten sposób nic Ci nie umknie.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować