• 29 maja 2024

Top 3 ekskluzywnych misek WC Roca

​Jeszcze kilkanaście lat temu chcąc kupić sanitariat, nie miało się zbyt dużego wyboru. Obecnie sprawa wygląda zupełnie inaczej. Poszczególne modele, które znajdują się na rynku różnią się między sobą nie tylko wielkością czy kształtem, ale także funkcjonalnością i jakością wykonania. Według ekspertów, projektantów wnętrz, a także i klientów indywidualnych jednymi z lepszych są miski WC Roca. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat na temat misek WC Roca - koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Miski WC Roca - polecane przez ekspertów!

Wydawać by się mogło, że wybór miski WC nie jest sprawą skomplikowaną. Okazuje się jednak, że modele, które znajdują się na rynku różnią się i to znacznie od siebie przede wszystkim jakością. Wybierając taką miskę WC w markecie, możemy mieć niemal pewność, że czyszczenie jej nie będzie bezproblemowe a i sam wygląd po jakimś czasie będzie pozostawiał wiele do życzenia. W razie jakiejkolwiek awarii będziemy też mieli problem z otrzymaniem do miski “no name” części zamiennych. Inaczej sprawa wygląda w przypadku misek WC markowych, w tym misek Roca, które z pewnością możemy uznać za jedne z popularniejszych i chętniej wybieranych.

Miski WC Roca przede wszystkim zostały wykonane z dobrych i trwałych materiałów. Większość z nich jest pozbawiona kołnierza wewnętrznego, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości jest dużo prostsze, a samo spłukiwanie bardziej efektywne i możliwe przy użyciu mniejszej ilości wody. Poza tym wiele z misek WC Roca posiada specjalną powłokę ochronną, która umożliwia bezproblemowe utrzymanie ich w czystości. Szeroki wybór misek WC Roca znajduje się w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl. Właśnie tam wspomniane miski znajdują się w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Topowe modele misek WC Roca!

Producent ceramiki sanitarnej Roca posiada w swojej ofercie wiele rodzajów misek WC. Niektóre z oferowanych cieszą się większym zainteresowaniem i są chętniej wybierane. Zaliczyć się do nich:

  • Miska WC Roca Gap - miska ze względu na estetykę sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych, ale i klasycznych. Dzięki ukrytym mocowaniom jest to model wyjątkowo estetyczny. W sklepie ŁazienkiABC.pl miska sprzedawana jest w zestawie razem duroplastową wolnoopadającą deską.
  • Miska WC Roca NEXO - model ten sprzedawany jest deską z funkcją szybkiego wypinania. Miska nie posiada kołnierza wewnętrznego, co zwiększa jej funkcjonalność, poza tym jest ona przystosowana do ekologicznego spłukiwania.
  • Miska podwieszana Roca Inspira IN-WASH - obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się toalety myjące. Te nowoczesne modele z powodzeniem zastępują bidet oraz zwykłą miskę WC. Roca Inspira IN - WASH posiada wiele innowacyjnych funkcji, dzięki którym użytkowanie jej jest tak komfortowe. Model ten dostępny jest w przystępnej cenie w sklepie internetowym ŁazienkiABC.pl.

​Artykuł partnera

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować