• 29 maja 2024

Inwestycja w kawalerki na Bemowie - czy to się opłaca?

kawalerka

Bemowo, położone w lewobrzeżnej części Waszawy, posiada dobrze rozwinięty system komunikacji miejskiej. Umożliwia dotarcie do każdego punktu docelowego na mapie Warszawy. Dzielnica liczy ponad 120 tys. mieszkańców. Zainteresowanie tą lokalizacją z miesiąca na miesiąc wzrasta. Inwestorzy coraz częściej zapewniają, że Bemowo stanie się jednym z najchętniej wybieranych, terenów do zamieszkania. Kawalerki na Bemowie to doskonały zakup dla osób, które mieszkają w pojedynkę lub zaczynają studenckie życie, a otaczająca zieleń pozwoli na odcięcie się od miejskiego chaosu.

Popyt na kawalerki wciąż wzrasta 

Nieustannie wzrasta popyt na kawalerki u nowych nabywców. Jednopokojowe mieszkania  są najszybciej rezerwowanymi na rynku. Małe pomieszczenia, które posiadają zaledwie 25 m2 mieszczą jeden pokój połączony z kuchnią i łazienkę. Nabywcami takiego mieszkania są zazwyczaj osoby, które rozpoczynają studia, single lub które na dany moment nie planują powiększać swojej rodziny. Coraz częściej występuje sytuacja, w której osoby starsze decydują się na zmianę mieszkania na mniejsze. Taka decyzja podejmowana jest zazwyczaj ze względu na niskie koszty utrzymania. Nie tylko zmiana mieszkania jest głównym powodem kupna kawalerki. Jednopokojowe mieszkanie jest także nabywane w celach inwestycyjnych.  

Kawalerka w stylu minimalistycznym 

Minimalizm zyskuje coraz większe zainteresowanie. Styl minimalistyczny często dominuje w skromnych metrażach. Urządzenie pomieszczenia o małym metrażu to zawsze duże wyzwanie, aczkolwiek nie jest to nierealne. W trakcie aranżacji powierzchni należy kierować się funkcjonalnością każdego mebla, która jednocześnie pozwoli na zaoszczędzenie przestrzeni. W kawalerkach najlepiej sprawdzą się jasne kolory, lustra, a także składana kanapa. Ponadto, dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w funkcjonalne zabudowy, co pozwoli na przechowywanie rzeczy, a dodatkowo wpłynie na porządek w mieszkaniu. Poprzez nadanie przestrzeni indywidualności, pomieszczenie utożsamia się z domownikiem, a zarazem poprawi komfort życia. Dobrze zaprojektowana przestrzeń będzie wspaniałym miejscem do spędzania wolnego czasu.

Czy warto inwestować w małe mieszkania na Bemowie?

Kupno kawalerki na Bemowie to zdecydowanie często podejmowana decyzja. Ze swoim dynamicznym rozwojem, dzielnica posiada wiele atrakcji do zaoferowania. Wraz z nowymi mieszkańcami nie tylko przybywa nowych osiedli, ale powstają także przedszkola, miejsca pracy czy parki. Inwestorzy zauważyli duży popyt na nowe kawalerki na sprzedaż na Bemowie. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana nie tylko z centralną częścią Warszawy. Mieszkania jednopokojowe na Bemowie można znaleźć w cenie już od 7 tysięcy za m2. Kawalerki usytuowane na spokojnym Bemowie mogą być także świetną inwestycją w przyszłość. Co więcej zaletą mieszkań jednopokojowych jest niski koszt utrzymania. Mieszkanie o małym metrażu to dobry pomysł na wynajem krótkoterminowy dla osób podróżujących. Zakup mieszkania na Bemowie idealnie wpasuje się w kryteria dla tych osób, którzy cenią sobie spokój i aktywne spędzanie czasu.

Artykuł partnera

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować